Dostupnosť ponúkaného tovaru je individuálna. Tovar skladom odosielame ihneď. Ak je konkrétny tovar vypredaný alebo sa nachádza na externom sklade, doba dodania sa môže predlžiť. O tejto skutočnosti Vás budeme informovať v najkratšom možnom čase po prijatí objednávky.

Doba doručenia tovaru zákazníkovi po expedovaní zásielky závisí od konkrétneho dopravcu. Náklady na dopravu závisia od celkovej hodnoty objednávky prípadne hmotnosti produktu a spôsobu dopravy.

Doba doručenia:

- Slovenská pošta - Balík 1. triedy: 2 dni po odoslaní zásielky.

- Kuriérska služba DPD: nasledujúci pracovný deň po odoslaní zásielky.

Cena doručenia

Slovenská pošta:

- do 40€ celkovej hodnoty nákupu zaplatíte za doručenie 3,90€

- nad 40€ celkovej hodnoty nákupu je doručenie zadarmo.

Kuriérska služba DPD:

- do 40€ celkovej hodnoty nákupu zaplatíte za doručenie 6€

- nad 40€ celkovej hodnoty nákupu je doručenie zadarmo.

Nadrozmerný tovar (napr. udice, bivaky, lehátka, ...), tovar s hmotnosťou nad 15 kg a tovar vysokej hodnoty doručujeme výhradne Kuriérskou službou DPD. Za tovar môžete zaplatiť bankovým prevodom na náš účet, dobierkou pri preberaní zásielky od dopravcu a v hotovosti pri osobnom odbere. Pri platbe prevodom Vám zasielame tovar až po pripísaní úhrady na náš účet.

Pri produktoch s hodnotou nad 350€ je v určitých prípadoch potrebné zaplatiť zálohu na tovar, aby sa overil skutočný záujem zákazníka o tovar. Výška zálohy bude dohodnutá telefonicky alebo e-mailom.